بانوی هنرمند نقاش جامخانه ای از علاقمندی و موفقیت خود در این رشته هنری میگوید:

حدیثه انصاریان متولد۱۳۶۷ ساکن روستای جامخانه شهرستان میاندرود هستم 
کارشناس هنرهای تجسمی _ نقاشی
فعالیت هنریِ خودرا یک سال قبل از ورود به دانشگاه یعنی ۱۳۹۴ شروع نموده ام و بطور حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنم. در زمینه رنگ وروغن_طراحی_آبرنگ_مرکب_ذغالوکنته،، سیاه قلم(رئال، هایپررئال) کار می کنم.
در چندین نمایشگاه گروهی نقاشی در سطح استان و تهران شرکت داشته ام و در حال حاضر در تدارک یک مجموعه نمایشگاه انفرادی هستم، که هر هنرمندی باید در رزومه ی خود داشته باشد.
مجوز رسمیِ خود را دراردیبهشت ۱۳۹۷ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران دریافت نموده ام، با عنوان «آموزشگاه نقاشی آرنو» (آرنو نام یکی از سبکهای نقاشی به معنی «هنرنو» مخفف «آرت نَوو» است. ) که خدا رو شکر توانسته ام در روستای خودم ارزشو مهم بودن هنر و تأثیر آن بر زندگی به وضوح نشان بدهم.و حتی بیشتر در ارائه هنر به مردمم تلاش خواهم کرد، چرا که نقاشی هم به ماننددیگر فعالیتها، مثل زبان، ورزش کامپیوترمهم هست بخصوص برای رشد و خلاقیت کودکان،
و نیاز هر فردی است که حتی باسوادِ کم یا بی سواد هم می‌توان آن را فراگرفت چون با نقاشی به آرامش می توان رسید و هم به روحیات فرد پی برد، و درمشکلات که گاهی با نقاشی خودش را نشان می دهد راهنمای او بود.
گواهی تفسیر نقاشی را از مرکز مشاوره احیا دانشگاه روانشناسی ایرانیان دریافت کرده ام که کمک بزرگی در تمام مراحل رشد فرد از خردسال تا بزرگسال می باشد…
من طراحی چهره را خیلی دوست دارم و بیشترین فعالیتم در این زمینه هست، که سفارش زیادی داشته ام و ان شاءالله خواهم داشت،
یادگیری و فعالیت در نقاشی چیزی نیست که متکی به استعداد باشد، بلکه علاقه و تمرین و از همه مهمتر صبر لازمه آن است. و هزینه هایی باید متحمل شد، هر چند هنر درامد آنچنانی ندارد، اما عشق، علاقه و احساس و درک معنوی آن به خاطر خلق یک اثر زیبا، متفاوت و خاص بر نیاز مالی چیره می گردد…..

نمونه هایی از آثار خانم انصاریان را در آلبوم زیر ببینید 

 

 

تبریک به خانواده محترم و با آرزوی موفقیت برای خانم انصاریان 

شورای اسلامی و دهیاری جامخانه

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :