طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی؛
دکتر”ابوالقاسم شمسی جامخانه” به سمت عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در حکم صادره از سوی دکتر فرهاد دژپسند برای “دکتر ابوالقاسم شمسی جامخانه” می خوانیم: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و با استناد به مفاد تبصره ۲ ماده ۱۰ اساسنامه سازمان خصوصی سازی و پیشنهاد مورخ ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ رییس کل سازمان مذکور، به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان عضو هیات عامل این سازمان منصوب می شوید.

انتظار می رود تمام مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحب نظران به منظور انجام وظایف قانونی و به ویژه در راستای اهداف و برنامه های مندرج در سند راهبردی آن سازمان و همچنین تعامل سازنده و فعال با سازمان های ذیربط بکار گیرید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

پیام تبریک شورای اسلامی و دهیاری ، از طرف مردم قدر شناس جامخانه 

جناب آقای دکتر ابوالقاسم شمسی جامخانه

انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به عنوان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی کشور که نشان از توانمندی و شایستگی جنابعالی می باشد ، صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون را برای آن مدیر ارزشی جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان خواستاریم .

شورای اسلامی ، دهیاری و مردم شهید پرور روستای بزرگ جامخانه 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :